Головна

Ласкаво просимо в Metallchemie Ukraine

Хімікати і продукти для обробки поверхні

Компанія Metallchemie Ukraine (Металхемі Україна) є дочірнім підприємством австрійської компанії Metallchemie Ges.m.b.H, яка була заснована в 1968 році, і яка входить до концерну KIESOW (Детмольд/Вестфалія , Німеччина) який працює по всьому світу. Концерн виготовляє за випробуваними рецептурами продукти для попередньої і подальшої обробки металевих поверхонь.

Компанія працює в цій галузі вже десятиліття, і наші клієнти з повною впевненістю завжди можуть розраховувати на ноу-хау. Компанія завжди готова запропонувати орієнтовані на клієнта рішення у будь-якій хіміко-технологічній галузі обробки поверхні. Сучасне виробництво, лабораторія і офіс гарантують забезпечення всеосяжних потреб клієнтів і будуть надійним партнером для Вас у майбутньому.

Компанія Metallchemie Ukraine

До наших програм належать знежирення, фосфатування, добавки для гальванічних електролітів, очистки стоків та інших процесів. Основні хімікати й аноди для гальванічних процесів, технічні полірувальні пасти і полірувальні круги для різноманітних цілей, а також продукти для обробки стічних вод утворюють наш багатий асортимент продукції, що випускається.

Продукти компанії знайшли широке застосування в європейських країнах - Словаччині, Чехії, Польщі, Угорщині, Словенії, Франції, Німеччині та ін. В Україні є склад продукції, що гарантує надійність забезпечення підприємств. Також ми гарантуємо широкий сервіс і технічну підтримку.

Телефонуйте!

Ми завжди зможемо Вам допомогти!